Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині чоловік постане перед судом за надання хабаря працівнику поліціїObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині чоловік постане перед судом за надання хабаря працівнику поліціїТридцятидворічний охтирчанин намагався за п‘ять тисяч гривень «вирішити питання», аби працівник поліції не направив на розгляд суду адмінматеріали, складені за кермування мототранспортом у стані сп‘яніння.

Свою пропозицію чоловік висловив ще тоді, коли працівники Охтирського відділу поліції складали адміністративний протокол за ознаками ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Його попередили про відповідальність за пропозицію посадовій особі неправомірної вигоди. Однак той був настійливий і кілька разів просив про зустріч начальника сектору реагування патрульної поліції. Врешті, сьогодні сам прийшов до службового приміщення, і поклав у службовий блокнот правоохоронця десять п‘ятисотгривневих купюр.

В рамках відкритого за ознаками ч.3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі) кримінального провадження працівники поліції та прокуратури даний факт задокументували, і розпочали досудове розслідування. Наразі слідчі готують необхідні документи для вручення охтирчанин повідомлення про підозру. За вчинене йому загрожує ув‘язнення від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: