Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння житлового будинкуObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння житлового будинку6 лютого о 06:18, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Павлівська в с. Річки Білопільського району. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим та полум’я з – під покрівлі будинку. на місце події було направлено черговий караул 20 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Річки.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю на площі до 30 кв. м., перекриття на площі до 15 кв. м., холодильник, духова шафа та речі домашнього вжитку. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка було розташована на відстані 2 км від осередку горіння.

О 07:01 загоряння локалізували, а о 10:25 – витративши на гасіння близько 6 тон води, повністю ліквідували. Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області і 1 автомобіль та 1 працівник місцевої пожежної команди с. Річки.

За попередніми висновками фахівців ймовірною причиною загоряння стало коротке замкнення в електромережі.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: