Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах патрульні роти ТОР виявили двох чоловіків, які мали із собою наркотикиObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах патрульні роти ТОР виявили двох чоловіків, які мали із собою наркотикиДвох підозрілих громадян інспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили на вулиці Тополянській.

Патрульні відразу ж зрозуміли, що щось із молодиками не так, адже вони, побачивши службове авто, помітно занервували. Вартові порядку підійшли до них та запитали, чи мають вони речовини, обіг яких заборонений. Громадяни заметушилися, як виявилося, недаремно. Під час проведення поверхневої перевірки поліцейські виявили у 29-річного чоловіка поліетиленовий пакетик із кристалічною речовиною білого кольору, а також паперовий згорток з речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну. У його ж 25-річного товариша патрульні виявили ще один зіп-пакетик із білою порошкоподібною речовиною, також, ймовірно наркотичного походження.

Під час спілкування з інспекторами мешканці Білопільського району пояснили, що виявлені речовини й насправді є наркотичними. Це так звана PVP-сіль та “канабіс”, а придбали вони їх для власного вживання.

Надалі з громадянами працювала слідчо-оперативна група Сумського відділу поліції, яку патрульні викликали на місце події.

Патрульна поліція Сумської області

Добавить в: