Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення регламентних і ремонтних робіт на мережахObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15-80» повідомляє про проведення регламентних і ремонтних робіт на мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення водо – та теплопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Шишкарівська, 15, вул. Г. Кондратьєва, 37, вул. Харківська, 8 (заміна кранів та лічильників холодної та гарячої води в квартирах), вул. Прокоф’єва, 30 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Гамалія, 1 (заміна радіатора опалення в квартирі), вул. СКД, 10 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. Прокоф’єва, 31, вул. Харківська, 40/1, пр-т М. Лушпи, 12, вул. Інтернаціоналістів, 10 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Глінки, 7, пр-т М. Лушпи, 10 (заміна лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Л. Бикова, 2/1 (заміна корінного крана холодної води в квартирі), вул. Робітнича, 67, вул. Ярослава Мудрого, 67 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Горького, 38 (заміна лічильників холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: