Главная страница » Новости » Город и регион » Прокуратура Сумщини наполягає на поверненні цілісного майнового комплексу в комунальну власністьObyavaBilsheSumy705x80

Прокуратура Сумщини наполягає на поверненні цілісного майнового комплексу в комунальну власністьОхтирською місцевою прокуратурою встановлено, що Чернеччинською сільською радою передано в оренду підприємцю цілісний майновий комплекс по водопостачанню та водовідведенню в с. Сонячне Охтирського району. Відповідно до укладеного договору орендар отримав строком на 2 роки 364 дні 5 артезіанських свердловин, 4 башти, водопроводи, насосну станцію, каналізаційну систему, 58 колодязів тощо.

Однак, на думку прокуратури, договір не може вважатись укладеним, оскільки в ньому відсутні встановлені законодавством умови, необхідні для його укладення, зокрема не передбачено надання орендарем комунальних послуг з водопостачання у гарантованих обсягах та належної якості, порядок здійснення орендодавцем контролю за станом орендованого об'єкта водопостачання, відповідальності орендаря за безпеку експлуатації об'єкта.

Відтак цілісний майновий комплекс використовується ФОП без достатньої правової підстави, а тому прокуратура звернулась до суду з вимогою повернути його в комунальну власність.

На даний час триває судовий розгляд.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: