Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах через ГРВІ та грип запроваджують обмежувальні заходиObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах через ГРВІ та грип запроваджують обмежувальні заходиМіська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення у зв’язку з підвищенням захворюваності на ГРВІ та грип запровадити ряд обмежувальних заходів.

Як повідомила начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко, вже припинили навчання школи № 1 та класична гімназія, де захворіло понад 20% школярів, а також початкова ланка у школах № 17 і № 24 та 164 класи у 22 школах. Середній показник захворюваності серед школярів сягнув 21%, що дало підстави призупинити начальний процес.

За інформацією головного спеціаліста відділу охорони здоров’я Ірини Руденко, у Сумах спостерігається загострення епідситуації на грип, ГРВІ та пневмонію. З такими діагнозами у лікувальних закладах нині перебувають 232 людини (діти – 153), з яких шестеро – у реанімаційних відділеннях (діти – троє). У зв’язку з підвищенням захворюваності, в лікувально-профілактичних закладах запроваджено масковий режим і обмеження на відвідування хворих.

Заступник директора ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» Михайло Мацюк повідомив, що за їхніми прогнозами, захворюваність зростатиме, а відтак є потреба у запровадженні карантину в школах та інших обмежувальних заходів.

Міський голова Олександр Лисенко підтримав фахівця, наголосивши, що здоров’я сумчан – найважливіше, а тому слід вживати заходів на попередження розповсюдження ГРВІ та грипу.

У підсумку члени міської комісії ухвалили рішення запровадити відзавтра на 10 днів (до10 лютого) карантин у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, заборонити проведення у закладах освіти спортивних, культурних та інших масових заходів, забезпечити проведення дезінфекції в комунальному та приватному громадському транспорті, рекомендувати керівникам закладів торгівлі дотримуватись маскового режиму.

Добавить в: