Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення регламентних і ремонтних робіт на мережахObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15-80» повідомляє про проведення регламентних і ремонтних робіт на мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Петропавлівська, 72, пр-т Лушпи, 47 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Харківська, 54/1, вул. Інтернаціоналістів, 22 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. СКД, 25, вул. Прокоф’єва, 31 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Лермонтова, 15, вул. Реміснича, 25 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Пушкіна, 53, вул. Першотравнева, 33 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Іллінська, 51Г (заміна стояків холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: