Главная страница » Новости » Город и регион » Поліцейські вирішують питання про позбавлення жительки Сумщини прав на виховання дитиниObyavaBilsheSumy705x80

Поліцейські вирішують питання про позбавлення жительки Сумщини прав на виховання дитиниПриводом для такого рішення став той факт, що жінка фактично покинула свою 5-місячну дитину заради розваг.

До чергової частини Краснопільського відділення поліції звернувся чоловік із заявою про те, що його співмешканка разом з 5-ти місячною донькою кілька діб як зникли.

Вжитими оперативно-розшуковими заходами дитину знайшли в патологічному відділенні Сумської дитячої лікарні. Туди її доправили медики, які прибули за викликом сумських патрульних.

З’ясувалось, що розшукувана разом з дочкою приїхала з Краснопілля до Сум, де розважалась із приятелями в одному з міських барів. Персонал закладу викликав патрульних поліцейських, бо дитинка жінки весь час плакала, а та не звертала на це жодної уваги. Аби з’ясувати, чи все з дитиною гаразд, зателефонували й лікарям. Медики, оглянувши дитину, прийняли рішення про її госпіталізацію.

«До речі, дівчинка і досі перебуває в лікарні, – коментує ситуацію Андрій Семенченко, начальник Краснопільського відділення поліції. - А ось її матір довелось ще пошукати. Вона додому не повернулась, залишилась розважатись в обласному центрі. За невиконання батьківських обов’язків поліцейські вже притягли жінку до адміністративної відповідальності і тепер підготували клопотання на позбавлення її батьківських прав».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: