Главная страница » Новости » Город и регион » СНАУ увійшов у п’ятірку вишів, які отримали максимальне фінансування у 2020 роціObyavaBilsheSumy705x80

СНАУ увійшов у п’ятірку вишів, які отримали максимальне фінансування у 2020 роціДнями Міністерство освіти та науки України оприлюднило Результати моделювання формули розподілу бюджетних коштів між закладами вищої освіти державної форми власності. При моделюванні формули, відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту», брали до уваги ряд критеріїв, зокрема кількість студентів, масштаби наукової діяльності, показники працевлаштування випускників, тощо.

За результатами оцінки вишів за цими показниками і вираховувався обсяг фінансування університетів із державного бюджету. При цьому Сумський національний аграрний університет увійшов у п’ятірку ЗВО, які отримали найбільший обсяг фінансувань – 120% у порівнянні з минулим роком. Сума коштів, передбачена державним бюджетом для Сумського НАУ – 190,8 млн. грн. Для порівняння: у 2019 році держава профінансувала СНАУ на 158,9 млн. грн.

Таким чином Сумський національний аграрний університет продемонстрував реальні результати впровадження стратегії сталого розвитку університету.

Добавить в: