Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині в комунальну власність повернуто земельні ділянки вартістю понад 4,6 млн грнObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині в комунальну власність повернуто земельні ділянки вартістю понад 4,6 млн грнГосподарський суд Сумської області, погодившись із позовними вимогами прокуратури, визнав недійсним договір оренди та зобов'язав фермерське господарство поверненути земельні ділянки площею 31 га та вартістю 4,6 млн грн у комунальну власність. На даний час рішення набрало законної сили, відповідач виконав покладені на нього зобов'язання.

Раніше було встановлено, що рішенням Попівської сільської ради Конотопського району в 2018 році вказані земельні ділянки були передані фермерському господарству в оренду з порушенням вимог законодавства, зокрема без проведення земельних торгів, відтак договір оренди землі є недійсним.

Оскільки Держгеокадастр у Сумській області на виявлені прокурором порушення належним чином не відреагував, за захистом інтересів держави до суду звернулась Конотопська місцева прокуратура.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: