Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння сухої рослинностіObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння сухої рослинності23 січня о 13:35, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності в с. Герасимівка, Роменського району. Про пожежу повідомили випадкові перехожі.

По прибуттю було встановлено, що горять залишки сухої рослинності на відкритій території, а площа пройдена вогнем складає до 1 га. Для безперебійної роботи пожежно – рятувальних підрозділів автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, що розташована на відстані 2 км від осередку горіння.

О 14:04 загоряння локалізували, а о 15:47 – витративши на гасіння до 10 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одинцю спеціальної техніки та 5 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 1 автомобіль та 1 працівник добровільної пожежної команди с. Пустовійтівка.

Рятувальники звертаються до населення, у зв’язку з аномально теплою зимою зросла загроза загорянь сухої рослинності, тому будьте вкрай обережні у поводженні з вогнем на відкритих територіях, оскільки Ваша необачність та не типова погода у поєднанні з сильним вітром може призвести до стрімкого поширення вогню на значну площу!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: