Главная страница » Новости » Город и регион » Прокуратура Сумщини наполягає на поверненні в державну власність 124 га земліObyavaBilsheSumy705x80

Прокуратура Сумщини наполягає на поверненні в державну власність 124 га земліКонотопською місцевою прокуратурою встановлено, що за результатами торгів у 2017 році фізичній особі на сім років у платне користування передано три земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Загальна площа землі, яка розташована за межами населених пунктів на території Конотопського району, складає близько 124 га, її вартість – 1,4 млн грн.

«Однак фізична особа ухиляється від виконання зобов’язання за Договором, зокрема своєчасно не сплачує орендну плату. На даний час заборгованість складає 1,1 млн грн», – розповів заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Андрій Шапошник.

Відтак прокуратура, з метою захисту інтересів держави, звернулась до суду з позовною заявою про розірвання договорів оренди, повернення земельних ділянок у державну власність та стягнення з фізичної особи заборгованості.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: