Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння житлового будинкуObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння житлового будинку24 січня о 03:52, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Озерна в с. Слоут, Глухівського району. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим з – під покрівлі будинку. На місце події було направлено черговий караул 19 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеві пожежні команди сіл Слоут та Береза.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіни на площі до 20 кв. м. та перекриття на площі до 15 кв. м. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту будівлі та господарчу споруду розташовану поруч. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка розташована на відстані 1 км від осередку горіння.

О 04:53 загоряння локалізували, а о 08:34 – витративши на гасіння майже 27 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 2 автомобіля та 2 працівника від місцевих пожежних команд сіл Слоут та Береза.

За попередніми висновками фахівців причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки при використанні печей та димарів.

З настанням осінньо-зимового періоду суттєво збільшується кількість пожеж у житловому секторі. Основними причинами загорянь у такий період є порушення правил експлуатації пічного опалення, тому рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил експлуатації пічного опалення, оскільки їх виконання збереже вам життя.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: