Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині звільнено від незаконно встановленої АЗС земельну ділянку комунальної власностіObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині звільнено від незаконно встановленої АЗС земельну ділянку комунальної власностіСумською місцевою прокуратурою встановлено, що на земельній ділянці комунальної власності територіальної громади м. Суми без правовстановлюючих документів суб’єктом господарювання розміщено резервуар для зберігання нафтопродуктів об’ємом 20 000 м3 з паливнозаправочною колонкою.

У зв’язку з цим місцевою прокуратурою з метою захисту інтересів територіальної громади скеровано до господарського суду Сумської області позовну заяву про зобов’язання звільнити земельну ділянку комунальної власності площею 0,2 га та вартістю 1,1 млн грн від незаконного встановленої АЗС.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Євген Бойко, у ході судового розгляду відповідач погодився з доводами прокуратури та звільнив земельну ділянку у добровільному порядку.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: