Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині на Богоявлення урочище «Образ» відвідали тисячі паломниківObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині на Богоявлення урочище «Образ» відвідали тисячі паломниківУ Навечір'я Богоявлення, суботу, 18 січня, та свято Хрещення Господнього неділю, 19 січня, відроджене лісівниками урочище «Образ», що знаходиться у лісовому масиві Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу, відвідали тисячі прочан.

Джерельна свіжість води, аромат лісового повітря та церковні пісне співи, які лунають над лісом, створюють атмосферу особливого затишку і не залишають нікого байдужим. Хто побував в Образі хоча б одного разу – обов'язково туди повертається.

«Для багатьох відвідування Образу стало постійною доброю сімейною традицією, і не лише у великі свята. У свято ж Хрещення Господнього в урочищі завжди особливо людно. Приходять і місцеві, приїздить і багато паломників з різних куточків області», - говорить настоятель Свято-Миколаївської каплиці, що в урочищі, протоієрей Роман Кулішов.

У образівських колодязі та купелі освячення Великої Агіасми відбувалось обидва дні. І охочих зануритись у цілющу хрещенську воду обидва дні була численна кількість. Дорослі, і зовсім юні приймали на себе Господню благодать з величезною радістю. Отець Роман рясно окропляв всіх святою водою, розповідав прибулим про свято Богоявлення та історію урочища.

Тим, хто не дістався до Образу саме у свято Хрещення, хвилюватися не варто. За умови проїзної дороги полем, урочище радо зустрічає своїх відвідувачів будь-якої пори року.

Добавить в: