Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині поліція розшукує безвісті зниклого чоловікаObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині поліція розшукує безвісті зниклого чоловікаПро зникнення 38-річного чоловіка правоохоронцям повідомила його мати. Жінка розповіла, що син працює таксистом, з другого січня вдома не з’являвся, телефонний зв‘язок з ним втрачено.

Останнє відоме місце перебування зниклого чоловіка - місто Шостка. Заявниця уточнила, що нерідко він ночував за різними адресами, у своїх друзів.

На розшук шосткинця зорієнтований особовий склад поліції Шостки та області. Опитуються знайомі та родичі.

На вигляд чоловіку 28-35 років, зростом 170-175 см, худорлявої статури. Має світло-русяве волосся та світлі очі. Серед особливих прикмет – татуювання на грудях у вигляді скорпіону.

Був вдягнений у чорну куртку з капюшоном та чорні штани. На голові мав чорну шапку. Взутий у темно-сині кросівки з білою підошвою.

Поліція звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням повідомити будь-яку інформацію, що допоможе у розшуку безвісті зниклого чоловіка, за телефонами (050) 327-91-48, чи на цілодобову лінію служби «102».

Будемо вдячні за допомогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: