Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба-1580» інформує про роботи на внутрішньобудинкових мережахObyavaBilsheSumy705x80

Відділ «Служба-1580» інформує про роботи на внутрішньобудинкових мережахВідділ «Служба-1580» повідомляє жителів міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах.

Працівники КП «Сумитеплоенргоцентраль» зранку приступили до заміни стояків холодної та гарячої води в квартирах за адресою: вул. Заливна,1, вул. Г. Кондратьєва, 122; установки лічильників холодної води в квартирі за адресою: вул. Петропавлівська, 129, та заміни кранів холодної води в квартирі за адресою: вул. Прокоф’єва, 24. У зв’язку з цим водопостачання в будинках буде відключено до завершення робіт.

Також буде відсутня вода і через регламенті роботи КП «Сумижилкомсервіс». У буд. на пр-ті Курський, 37 замінюють корінні крани та лічильники гарячої води в квартирі; у буд. на вул. Р. Атаманюка, 49 проводять роботи по заміні труб холодної та гарячої води в квартирах, а на пр-ті Курський, 43 замінюють стояк холодної води в квартирі.

Фахівці ТОВ «КК Сумитехнобудсервіс» сьогодні працюють за адресами: вул. Інтернаціоналістів, 14, вул. Харківська, 44, вул. С. Табали, 30 – заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах, вул. Охтирська, 19/3 – заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі, вул. СКД, 10 – заміна внутрішньо-квартирної розводки гарячої води в квартирі.

ТОВ «Форекс Плюс» проводить регламенті роботи у буд. на вул. Реміснича, 15 заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах, вул. Холодногірська, 51 – ремонт системи гарячої води в квартирі.

ТОВ «КК Коменерго Суми» проводить заміну корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі на вул. Нахімова, 36.

Спеціалісти відділу «Служба-1580» тримають означені питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: