Главная страница » Новости » Город и регион » У міській галереї відкрили виставку, присвячену хокейній команді «Сумчанка»ObyavaBilsheSumy705x80

У міській галереї відкрили виставку, присвячену хокейній команді «Сумчанка»Вчора, 20 січня, в міській галереї відбулося офіційне відкриття виставки «Наші перемоги - рідному місту» про спортивний шлях команди МСК «Сумчанка».

На виставці представлені 40 фоторобіт за участю сумських хоккеісток, як художніх, так і ігрових.

МСК «Сумчанка» був заснований в 2007 році, а історія розвитку хокею на траві в місті почалася більше 40 років тому. Про основні спортивні досягнення команди і шлях до успіху розповіла головний тренер МСК «Сумчанка» Світлана Макаєва. Всього за час існування команда клубу 13 разів поспіль здобувала титул чемпіона України на хокейному полі і була переможцем Кубка Європи, а сумчанки в складі національної команди України, отримала бронзу на чемпіонаті світу з індорхокею.

Зараз «Сумчанка» знову готується до змагань, - 24-26 січня в м Мінськ (Білорусь) відбудеться Чемпіонат Європи з індорхокею серед жіночих команд. Всього в Чемпіонаті Європі зустрінуться збірні 8 країн.

Прихильники фотомистецтва і спортивної команди МСК «Сумчанка» можуть подивитися фотографії до 26 січня.

Добавить в: