Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині з початку року піротехніки ДСНС знешкодили два застарілих боєприпасиObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині з початку року піротехніки ДСНС знешкодили два застарілих боєприпасиЗагалом, з початку року на Сумщині зафіксовано 2 випадки виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів. Ними виявились 1 артилерійський снаряд калібру 122 мм та мінометна міна калібру 50 мм. Вибухонебезпечні предмети були знайдені у Конотопському районі. На місці виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій(м. Ромни).

Як показує практика, натрапити на них можна будь-де – на власному городі, у лісі та на будівельному майданчику.

Рятувальники застерігають: роботи з вилученням та знешкодженням боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку “101”.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: