Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах вийшла нова серія літературного альманаху «Грані слова»ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах вийшла нова серія літературного альманаху «Грані слова»У Центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка презентували IV випуск альманаху «Грані слова».

На зустрічі були присутні члени літературно-мистецького клубу «Грань», Громадська організація «Паліцинська академія» та Дамський клуб.

Старійшинам літературного клубу Іванні ЛІВІ, Юрію Кочі та Олексію Усенко, які друкуються в альманасі, подякували за довготривалу співпрацю та розвиток поетичного слова у Сумах.

Під час літературного вечора також було продемонстровано книжкову виставку «Із творчої скарбниці гранян», яка навіть не вмістила всіх книжок, що вийшли з-під пера членів клубу за сім років діяльності.

Окрім цього гучними оплесками привітали із виходом нових поетичних збірок Миколу Балабана («Поезія – дихання моє»), Луїзу Кривопішину («Намисто долі»), Альбіну Батуріну («Рандеву») та Валентину Кривенчук (монографія про поета-шістдесятника Шумицького).

Добавить в: