Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах патрульні та медики допомогли жінці, якій стало зле у квартирі (+відео)ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах патрульні та медики допомогли жінці, якій стало зле у квартирі (+відео)Днями, інспектори отримали повідомлення про необхідність надання допомоги мешканці багатоповерхівки на вулиці Боровій.

Прибувши за вказаною адресою, до патрульних звернулася жінка та повідомила, що дуже хвилюється за бабусю із сусідньої квартири. Як виявилося, рідних вона не має, тож про неї піклуються сусіди. Вони щоденно передають їй продукти харчування та готують їжу. Однак протягом останніх трьох днів ніхто з мешканців будинку бабусі не бачив, водночас двері до квартири вона не відчиняла.

Розуміючи, що жінка може потребувати невідкладної медичної допомоги, інспектори прийняли рішення відчинити двері до квартири за допомогою викрутки. І не помилилися. Зайшовши до помешкання, на підлозі в одній із кімнат, вони виявили непритомну 75-річну бабусю.

Інспектори негайно ж викликали лікарів та допомогли транспортувати бабусю до медичного закладу для надання кваліфікованої допомоги.

Патрульна поліція Сумської області

Добавить в: