Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах вшанували загиблого на Донеччині п’ять років тому бійця ЗСУObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах вшанували загиблого на Донеччині п’ять років тому бійця ЗСУВіддати шану співвітчизнику прийшли рідні, близькі, військові побратими та представники міської влади.

Заступник очільника Сум Альона Дмітрєвская поспілкувалась із рідними військовослужбовця щодо нагальних питань та проблем і шляхів їх вирішення. Також посадовиця висловила найщиріші слова співчуття та подякувала батькам за те, що виростили справжнього звитяжця, захисника держави.

«Низький уклін Герою України – Ніколаю Ніколаєнку за те, що загинув захищаючи рідну землю. Дякуємо йому за подвиг, героїзм та відданість, він був справжнім чоловіком попри юні роки», – додала Альона Дмітрєвская.

Нагадаємо, Ніколай Ніколаєнко народився 21 грудня 1993 року в Сумах. Був учнем школи № 29, згодом студентом СумДУ. До лав Збройних Сил України мобілізований у 2014-му. Служив у 93-й окремій гвардійській механізованій бригаді. Загинув 15 січня 2015 року на Донеччині.

Указом Президента України Ніколай Ніколаєнко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Рішенням Сумської міської ради йому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми» (посмертно).

Добавить в: