Главная страница » Новости » Город и регион » Департамент соцзахисту населення повідомляє про зміни


ObyavaBilsheSumy705x80

Департамент соцзахисту населення повідомляє про зміниДепартамент соціального захисту населення інформує пільговиків про корективи стосовно прийому заяв щодо переходу на отримання пільг у грошовій формі через банківські установи.

Починаючи з 3 січня 2020 р. прийом заяв проводиться в Громадській приймальні департаменту за адресою: вул. Харківська, 35 (каб. 135) на робочих місцях № 9 та № 11 у порядку черги без попереднього запису.

Це пов’язано з внесенням правок до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 р. № 1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг» в частині можливості подання заяви на виплату пільг у грошовій готівковій формі.

Нагадуємо, при зверненні на отримання пільг заявник повинен мати при собі паспорт, пільгове посвідчення та банківські реквізити.

Отримати консультацію щодо інших питань відносно нарахування пільг прийом можна за попереднім записом у Громадській приймальні на робочих місцях №15 та №16.

Багатоканальний номер телефону департаменту – 788-888.

Добавить в: