Главная страница » Новости » Город и регион » За скоєння ряду злочинів на Сумщині поліцейські затримали раніше судимого місцевого жителяObyavaBilsheSumy705x80

За скоєння ряду злочинів на Сумщині поліцейські затримали раніше судимого місцевого жителяЧоловіку вже оголошено підозри у вчиненні двох шахрайств та пограбування. Йому загрожує черговий строк ув’язнення на строк до 6 років.

35-річний житель Шостки нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.

Першою його жертвою стала 23-річна дівчина, до якої завітав у гості. Під час розмови він попросив у неї мобільний телефон, нібито, для термінового дзвінка. Вийшов за двері і назад не повернувся. Телефон здав до ломбарду.

Аналогічним чином він заволодів і мобільним телефоном свого сусіда.

А потім було пограбування. Зловмисник підійшов до компанії молодих людей та попросив у них цигарку. В результаті розмови вийшов конфлікт, який переріс у бійку. У одного з хлопців чоловік забрав мобільний, гроші і втік.

Наразі підозрюваний знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Відносно нього відкрито кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч.2 ст.186 «Грабіж» та ч.2 ст.190 «Шахрайство». За скоєне йому загрожує від чотирьох до шести років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: