Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині судитимуть начальника відділу Державної фіскальної служби за отримання хабаряObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині судитимуть начальника відділу Державної фіскальної служби за отримання хабаряПрокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з відділів Головного Управління Державної фіскальної служби в Сумській області. Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

У ході слідства прокуратурою спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в Сумській області встановлено, що вказана особа після проведення перевірки на підприємстві вимагала та в січні 2019 року отримала 90 тис грн неправомірної вигоди від суб’єкта господарювання за зменшення суми донарахувань податків.

Водночас судитимуть і керівника приватного підприємства, який фактично виступав посередником і переконував суб’єкта господарювання передати неправомірну вигоду співробітниці фіскальної служби. Обвинувачений відповідатиме за ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 (підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) КК України.

Обвинуваченій за скоєне загрожує до 10 років позбавлення волі, обвинувачений може провести за гратами 8 років.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: