Сумські плавці завоювали медалі на чемпіонаті в Грузії

Вихованці сумських дитячо-юнацьких спортивних шкіл взяли одразу декілька медалей на змаганнях з плавання, що пройшли у Грузії (Батумі).

Конкурували між собою на чемпіонаті відкритої першості Аджарії з плавання понад двісті учасників із різних країн. Зокрема, честь України відстоювали плавці із Сумської та Полтавської областей.

У результаті змагань сумські динамівці отримали наступні нагороди: Артем Івченко виборов срібло на дистанції «100 м на спині» та здобув бронзу на дистанції «100 м батерфляй». У цій же категорії відзначилась і юна Тетяна Раєва, вона посіла III місце. У свою чергу II місце на дистанції «100 м на спині» взяла Вероніка Наумко. А от у комбінованій естафеті дівчата стали третіми.

Вихованці КДЮСШ №1 здобули II місце на дистанції «100 м брасом» (Микита Теницький) та III місце на дистанціях «100 м вільним стилем», «100 м брасом» та у комбінованій естафеті «4х50м» (Ольга Титаренко).