Главная страница » Новости » Город и регион » 40 кращих студентів Сумщини отримали стипендії голови облдержадміністрації


ObyavaBilsheSumy705x80

40 кращих студентів Сумщини отримали стипендії голови облдержадміністраціїНагороди юній еліті області вручала тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик

«Сьогодні для вас відкриті всі шляхи і можливості, – звернулася тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації до студентів. – Тому що вам допоможуть ваші гарні знання. Я хочу побажати вам не зупинятися на досягнутому, йти далі і підкоряти нові й нові вершини».

За словами Ірини Купрейчик, іменні стипендії голови обласної державної адміністрації було засновано у 2004 році. За період із 2004 до 2018 роки ці стипендії було призначено 600 студентам. Розмір стипендії у 2019 році становить від 2 100 гривень до 2 800 гривень. Її молоді люди отримуватимуть протягом року.

«Сьогодні ми відзначаємо 40 студентів вишів області. Це відмінники навчання, кращі спортсмени, студенти-активісти, – додала директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова. – Це та молодь, яка прославляє Сумщину».

Студенти після нагородження із задоволенням поділилися із журналістами своїми враженнями та емоціями від свята.

«Я брала участь у конкурсах практичної майстерності обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, також була учасником медичних раллі і займала призові місця, – розповіла студентка Конотопського медичного училища Альона Сахно. – Я дякую вчителям і наставникам за допомогу. І в майбутньому планую стати лікарем. Тож після закінчення училища вступатиму до медичного вишу».

Подякував викладачам та облдержадміністрації за стипендію і студент Охтирського коледжу Сумського національного аграрного університету Сергій Колодяжний. Він є відмінником навчання та студентським активістом.

«Я прагну вчитися і працювати заради свого вишу, Сумщини й України», – говорив Сергій Колодяжний.

Добавить в: