Главная страница » Новости » Город и регион » До чотирьох років засуджено жителя Сумщини, який пограбував пенсіонера


ObyavaBilsheSumy705x80

До чотирьох років засуджено жителя Сумщини, який пограбував пенсіонераКонотопською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 38-річного конотопчанина, який пограбував пенсіонера.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений, який до цього вже був неодноразово судимий, у тому числі за крадіжки та грабежі, 9 липня 219 року, проходячи по вул. Лазаревського у м. Конотоп, побачив пенсіонера, який розмовляв зі знайомим, при цьому тримався руками за велосипед. Підійшовши ближче до чоловіків, обвинувачений помітив у задній кишені 73-річного пенсіонера гаманець, висмикнув його та втік у невідомому напрямку. У гаманці пенсіонера було 190 грн, банківська картка та пенсійне посвідчення.

«У суді обвинувачений провину свою визнав повністю, запевняв, що розкаюється. З урахуванням обтяжуючих та пом’якшуючих обставин рішенням Конотопського міськрайонного суду обвинуваченого визнано винним за ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі», – розповіла прокурор Конотопської місцевої прокуратури Алла Донченко.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: