Завантаження ...

На Сумщині жінка допомогла подрузі за чужий рахунок

У Шостці жінка знайшла в банкоматі забуту кимось картку. Замість того, аби здати її в банківську установу, використала її аби допомогти своїй подрузі, яка опинились у скрутному матеріальному становищі.У Шостці жінка знайшла в банкоматі забуту кимось картку. Замість того, аби здати її в банківську установу, використала її аби допомогти своїй подрузі, яка опинились у скрутному матеріальному становищі. Тепер така «благодійність» коштуватиме їй кримінальної відповідальності.

У поліцію Шостки звернулась місцева жителька і повідомила , що на мобільний телефон їй приходять з банку, в якому вона обслуговується смс повідомлення, про те що з її банківської картки знялось майже півтори тисячі гривень. Саму ж банківську картку жінка десь загубила.

Поліцейські встановили , що картка заявниці була забута нею в банкоматі. А невдовзі , проведеними заходами, вони встановили і винуватицю у зникненні грошей заявниці. Нею виявилась 26-річна місцева. Жінка не заперечувала: вона дійсно знайшла чужу картку і забрала її з собою. А коли їй зателефонувала подруга і пожалілась на тяжке життя та скрутне матеріальне становище, вирішила їй допомогти. Пішла до крамниць і, розраховуючись чужою банківською карткою, накупила їй побутову хімію, памперси та одяг для дитини.

В поліції жінці роз’яснили, що її дії підпадають під ознаки ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» і розпочали кримінальне провадження.

Сама жінка вже повністю відшкодувала потерпілій завданий нею збиток. Остаточне покарання їй визначать у суді.

Відділ комунікації поліції Сумської області