Главная страница » Новости » Город и регион » До фестивалю "Сурми України" духовий оркестр Нацполіції Сумщини підготував три десятки творів (+відео)


ObyavaBilsheSumy705x80

До фестивалю "Сурми України" духовий оркестр Нацполіції Сумщини підготував три десятки творів (+відео)Як повідомив сайт UA:Суми, три десятки творів підготував Сумський оркестр Головного управління Національної поліції в Cумській області до фестивалю «Сурми України», який стартує 27 червня в Сумах. Напередодні виконавці зібрались на репетицію.

Англійський крок, розворот, веде оркестр – дівчина-виконавець з мажорштоком у руках, все це – під власне музичне виконання. Музиканти разом відпрацьовують «американський» розворот.

Всього репертуар оркестру налічує понад 1000 творів.За два дні фестивалю планують зіграти 30. Жанрова направленість – від класичного маршу до сучасних естрадних творів.

Музичний колектив існує 18 років. Наразі його майже повністю оновлений склад налічує 14 музикантів. Для саксофоніста Сергія Доленкова цьогорічні «Сурми України» стануть дебютом у складі оркестру – у штат виконавця зарахували сьогодні.

Цього року на фестивалі виступатимуть 13 українських колективів з Києва, Одеси, Чернігова, Новомосковська, Хмельницького, Сум та один колектив з Туреччини. Фестиваль триватиме 2 дні, офіційне відкриття відбудеться 27 червня. Розпочне його о 18-й годині шоу оркестрів на Театральній площі міста.

Добавить в: