Главная страница » Новости » Город и регион » Сумська патрульна поліція святкує третю річницю створення


ObyavaBilsheSumy705x80

Сумська патрульна поліція святкує третю річницю створенняУ Сумах відзначили третю річницю створення підрозділу патрульної поліції.

З цієї нагоди поліцейських привітали міський голова Олександр Лисенко та його заступник Максим Галицький.

Очільник Сум подякував правоохоронцям за три роки сумлінної служби і охорони правопорядку в місті.

«Ви чітко дотримуєтесь найголовнішого постулату «Служити народу України!». І для вас це не просто слова, це щоденне завдання – охороняти, слідкувати за правопорядком і, найголовніше, не зрадити довіру людей до поліції. У будь-який момент ви готові прийти на допомогу до тих, хто цього потребує, і навпаки, зробити все, аби затримати правопорушника. Це робить вам честь і додає віри у майбутнє», – сказав Олександр Лисенко.

За сумлінне виконання службових обов’язків, мужність, стійкість і принциповість, високий професіоналізм та з нагоди третьої річниці створення патрульної поліції, міський голова вручив грамоти деяким із правоохоронців.

Далі присутні переглянули відеоролик про несення служби екіпажами патрульної поліції, який містив і кадри порятунку людей, і затримання злочинців, і багато інших моментів, які часто-густо залишаються поза увагою, але від того не стають менш важливими.

Добавить в: