Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах


ObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на внутрішньобудинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

ТОВ «КК Сумитехнобудсервіс» займатиметься встановлення лічильників води у квартирі будинку за адресою: вул. СКД, 48; ТОВ «КК Домком-Суми» проводитиме такі ж роботи у будинку за адресою: пров. З. Красавицького, 9; КП «Сумитеплоенергоцентраль» у будинку за адресою: вул. Г. Кондратьєва, 4, а також замінюватиме труби у квартирах будинків за адресами: вул. Заливна, 9, вул. Лебединська, 6, вул. Прокоф’єва, 37; ТОВ «КК Коменерго-Суми» замінюватиме крани в квартирах будинків за адресами: вул. Котляревського, 1/1, 2/6 та труби у квартирах будинку за адресою: вул. Котляревського, 2/9.

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: