Завантаження ...

Турнір з дзюдо серії Grand Slam відбувся у Баку

Участь у триденному турнірі взяли і дзюдоїсти Сумщини. У перший день турніру на татамі змагались студент СумДУ Богдан Ядов (вагова категорія 66 кг) та студентка Глухівського педуніверу Марія Скора (вага 57 кг).

Участь у триденному турнірі взяли і дзюдоїсти Сумщини.

У перший день турніру на татамі змагались студент СумДУ Богдан Ядов (вагова категорія 66 кг) та студентка Глухівського педуніверу Марія Скора (вага 57 кг). Ядов у підсумку здобув «бронзу», Скора виграла першу сутичку у групі і поступилась у другій.

У другий день змагань Артем Хомула не зміг подолати перше коло групового турніру у ваговій категорії 73 кг. Сумчанин програв Ігорю Вандтке з Німеччини.

В останній день турніру у Баку випускники СумДУ Кеджау Ньябалі та Дмитро Бережний (вагова категорія до 90 кг) припинили боротьбу за медалі у другому та першому колі групового турніру відповідно. Вже у перших сутичках у групі зійшли з дистанції студенти СумДУ Андрій Колесник (вк +100 кг) та Анастасія Турчин (вк 78 кг).