Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах визначились, скільки необхідно на ремонт літньої естради


ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах визначились, скільки необхідно на ремонт літньої естрадиДепартамент інфраструктури міста обрахував вартість робіт з ремонту літньої естради у міському парку ім. Кожедуба.

Про це під час апаратної наради при міському голові розповів керівник цього структурного підрозділу Едуард Велитченко.

Він повідомив, що з метою утримання даного об’єкта та створення належних умов для відпочинку мешканців, треба встановити зовнішнє освітлення на літній естраді та на прилеглій до неї території, замінити асфальтне покриття на танцювальному майданчику та лавочки біля нього, відремонтувати огорожу, виконати роботи з благоустрою та озеленення прилеглої території.

На всі ці роботи, повідомив Едуард Велитченко, необхідно 1,4 млн гривень.

З проханням розглянути можливість виділення цих кошти з міської скарбниці департамент інфраструктури міста звертатиметься до профільної депутатської комісії на найближчому її засіданні.

Міський голова Олександр Лисенко доручив директору департаменту інфраструктури міста опрацювати питання ремонту даного об’єкта разом орендарями приміщень.

«Аби дійти консолідованої думки щодо того, як має виглядати літня естрада після проведення ремонту, треба поспілкуватись із тими, хто наразі орендує цей об’єкт. І окремо звертаю увагу на тротуари в міському парку ім. Кожедуба, які також повинні бути приведені до ладу», – сказав очільник Сум.

Добавить в: