Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах


ObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на внутрішньобудинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні та вимагатимуть відключення водопостачання.

ТОВ «КК Сумитехнобудсервіс» проводитиме заміну труб і кранів холодної води в квартирах будинків за адресою: вул. Нижньосироватська, 66, вул. Марко Вовчок, 11; ТОВ «КК Коменерго-Суми» замінюватиме крани холодної та гарячої води у квартирі в будинку по вул. Котляревського, 1/1; ТОВ «Форекс Плюс» виконуватиме роботи з заміни лічильників холодної та гарячої води в одній із квартир у будинку за адресою: вул. Реміснича, 10; КП «Сумитеплоенергоцентраль» у квартирах будинку по пр-ту М. Лушпи, 43/1 встановлюватиме лічильники холодної та гарячої води, у квартирах будинків по вул. Петропавлівська, 76, пр-ту М. Лушпи, 15 замінюватиме крани холодної та гарячої води, у квартирах будинку по пр-ту М. Лушпи, 49 мінятиме труби холодної та гарячої води.

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: