Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські митники запобігли незаконному вивезенню патефону та платівок


ObyavaBilsheSumy705x80

Сумські митники запобігли незаконному вивезенню патефону та платівокСпівробітники Сумської митниці ДФС затримали росіянина, який переміщував через кордон незадекларований патефон та платівки до нього.

На митного посту «Катеринівка» Сумської митниці ДФС у напрямку «виїзд» з митної території України зупинено автомобіль під керуванням громадянина Російської Федерації. Власник авто перетинав кордон по смузі «зелений коридор», тим самим, заявивши про відсутність товарів, які заборонені або обмежені для переміщення через кордон.

Під час проведення огляду автомобіля в багажнику автомобіля виявлено патефон моделі ПТ-3 та платівки до нього у кількості 16 одиниць, які виготовлені до 1960 року.

За своїми ознаками, вилучений патефон та платівки, підпадають під перелік товарів, до яких встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон, відповідно до статті 197 Митного кодексу України та наказу Міністерства культури і мистецтва України від 22.04.2002 року №258.

На громадянина складено протокол про порушення митних правил згідно ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».

Прес-служба ГУ ДФС у Сумській області

Добавить в: