Главная страница » Новости » Город и регион » За останній тиждень мешканці Сумщини підписали 22 тисячі декларацій з лікарямиObyavaBilsheSumy705x80

За останній тиждень мешканці Сумщини підписали 22 тисячі декларацій з лікарямиУ лідерах і з кращими ніж у державі показниками залишаються Буринський, Липоводолинський та Краснопільський райони із відсотками 55%, 47% і 33% відповідно

За словами заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Надії Лисенко, із міст обласного підпорядкування досягти загальнодержавного рівня у 26% змогла лише Охтирка. На жаль, у Конотопі дотепер не проведена сесія, щоб вирішити питання із створенням Центру первинної допомоги. Аналогічні проблеми у Шостці та Ямполі.

Голова облдержадміністрації Микола Клочко також проконтролював, чи зрушила з місця справа із підключенням до інтернету медичних закладів Конотопського району, на недопрацювання якого керівнику райдержадміністрації вказував на минулій апаратній нараді очільник Сумщини.

Наразі процес підписання декларацій дещо пожвавився, проте всім керівникам міст і районів області ще є над чим працювати.

Добавить в: