Завантаження ...

В Сумах нове місце для активного відпочинку

1 червня у сквері "Дружба" на Набережній Стрілки урочисто відкрито нове довгоочікуване місце для активного відпочинку сумської дітвори та молоді – ролерну доріжку.


1 червня у сквері "Дружба" на Набережній Стрілки урочисто відкрито нове довгоочікуване місце для активного відпочинку сумської дітвори та молоді – ролерну доріжку.

Спеціальне асфальтове покриття для катання на ковзанах та велосипедах, новенькі стилізовані ліхтарі, лавки, урни та впорядковані газони і клумби – там, де усього кілька тижнів тому ще були наслідки земельних робіт після прокладки "Міськводоканалом" нитки колектора.

"Це приклад того, як спільними зусиллями влади, комунальних служб, підприємств та меценатів ми зробили подарунок нашій молоді, аби вам було де кататися на ролерах, скейтах та велосипедах", - звернувся до представників молодіжних спортклубів міський голова Геннадій МІНАЄВ. – "Це перший крок до реконструкції скверу і вже скоро ми продовжимо цю доріжку ще до 800 метрів, аби вам було де розгулятися. Саме вам належить ця набережна, і сподіваюсь, що ще більше молодих сумчан віддадуть перевагу здоровому способу життя, займаючись тут активним відпочинком. А вже у четвер на виконавчому комітеті приймемо рішення про облаштування біля обласної бібліотеки екстрим-майданчика для скейтбордистів".

Геннадій Мінаєв нагадав, що від ідеї до реалізації задуму пройшло лише три тижні, та щиро подякував усім комунальним службам, меценатам, підприємствам за те, що спільними зусиллями зробили такий чудовий подарунок дітворі до свята.

Фахівці "Шляхрембуду" поклали краще асфальтове покриття та встановили бордюри. Вздовж доріжки з'явилися нові ліхтарі від КП "Міськсвітло" та клумби від "Зеленбуду".

Благодійний фонд "За чисте місто" встановив комфортні лави, а "Грінко-Суми" – урни для сміття. Сходи з обох боків доріжки відновили працівники ВАТ "СНВО ім. Фрунзе". Геннадій Мінаєв особливо подякував керівництву підприємства за таку допомогу.

І ось під оплески глядачів із задоволенням випробовують нове покриття та демонструють свої захоплюючі виступи представники молодіжних спортивних клубів "Адреналін" та "Суми-ролер клубу".

Не втримався і міський голова, проїхавши кілька десятків містерів на велосипеді, пригадавши власну юність.

Тож чекаємо дітвору випробувати свої ковзани на новій доріжці!

* * *

На облаштування нового місця активного відпочинку дітвори та молоді було витрачено близько 700 тис. грн. бюджетних та спонсорських коштів. Її довжина складає 320 метрів, ширина - 3,8 метри, встановлено 8 лавок та 20 світильників.