Главная страница » Новости » Фото и Видео » Краса знову рятує світ (фото)ObyavaBilsheSumy705x80

Краса знову рятує світ (фото)

День молоді у Сумах відзначився не лише традиційними молодіжними гуляннями, а й великою кількістю білих весільних суконь.

Дійство, у якому брали участь 45 молодих красунь у весільному вбранні мало назву «Феєрія наречених». Захід розпочався об 11-й годині ранку. Учасниці їздили містом і фотографувалися біля визначних міських пам’яток. О 6 годині вечора, наречені відкрили інший захід – Сурми України. Скінчилося ж свято близько 10 вечора.

Це вже другий цього року Парад наречених. Проте, організатори стверджують: ці два паради не мають нічого спільного. Попередній (відбувся 23 травня) був приурочений акції «Від серця до серця» і мав зовсім інших організаторів.

Організаторами ж останнього параду наречених став Весільний союз «ЛоріА».
За словами учасниць, цей парад дещо відрізнявся від тих, що проводилися раніше. Організатори прагнули створити всі умови для того, щоб наречені гарно провели час. «Ми хотіли створити свято не тільки для сум’ян, а й для самих наречених», - стверджують вони.

З цією метою для учасників було організовано фуршет із розважальною програмою, у якій приймав участь відомий сумський рок-гурт «D.K.Dance».

Зусилля організаторів не були марними і всі залишилися задоволеними.
Назія Маюра вже не вперше бере участь у подібних заходах. Вона запевняє: на такому високому рівні парад ще не проводили. «Останній парад мені сподобався більше, ніж попередні – гарна організація процесу. Водою нас забезпечували практично в необмеженій кількості, на лімузинах покатали, фуршет чудовий з розважальною програмою влаштували…», - розповідає Назія.

«ЛоріА» обіцяє: цьогорічний парад наречених не останній, і наступного разу свято буде ще кращим і масштабнішим.

Дізнатися більше про «Феєрію наречених» можна на сайті: forum.paradnevest.com.uaАвтор: Алеся Пономарьова


Добавить в: