Завантаження ...

У сумській річці знайшли російську зброю

photo_2022-06-22_17-04-39.jpg

Із річки Сейм, що на Сумщині, ДСНС вдалося дістати російську зброю. Це була ПЗРК "Ігла".

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що з річки на Сумщині дістали зброю окупантів. У Сеймі співробітники служби знайшли російський ПЗРК "Ігла". Його використовують проти літаків та гелікоптерів. Знахідку виявили під час розмінування територій. 

 

"Ось такий смертоносний улов - переносний зенітно-ракетний комплекс «Ігла», призначений для ураження вертольотів та літаків, виявили водолази частини гуманітарного розмінування та спеціальних піротехнічних робіт ДСНС у річці Сейм на Сумщині", - пише ДСНС. 

 

ПЗРК знайшли у селищі Корольки, що на Путивльщині. Разом зі зброєю виловили й снаряд розміром 125 мм. Пізніше його знищили. 

 

"Вибухонебезпечний предмет разом з артилерійським снарядом 125 мм були вилучені з водоймища у селі  Корольки Путивльської ОТГ Конотопського району, вивезені за межі населеного пункту та знищені шляхом підриву", - зазначають рятувальники.

 

Також ДСНС України попередила цивільне населення: купання у водоймах може бути небезпечним:

 

"Шановні друзі, вкотре застерігаємо вас – не варто спокушатися прохолодою літніх водойм, оскільки у них може чаїтися смерть та біда…"