Житель Сум – світовий рекордсмен

Житель Сум – світовий рекордсмен фото

Сум’янин Денис Гончаров став світовим рекордсменом, про що повідомив на особистій сторінці у “Фейсбук”.

Нещодавно у Хмельницькому пройшов Міжнародний кубок GSF з паверліфтингу та силових дисциплін, який організувала федерація “Global Strong Federation”. У ньому взяв участь сум’янин Денис Гончаров – багаторазовий чемпіон світу із різних дисциплін, а віднедавна ще й рекордсмен.

На турнірі в Хмельницькому спортсмен мав змогу показати свої здібності у двох дисциплінах: строгий підйом на біцепс (“Strict curl”) та жим стоячи (“Military press”). Денис отримав результати у 75 та 90 кілограмів відповідно при особистій вазі 67,6 кілограм. Зрештою він став переможцем дивізіону, категорії та абсолютним переможцем обох номінацій, а їх результати пізніше визнали як світовий рекорд.

Сам рекордсмен на своїй сторінці у “Фейсбук” розповів, що на турнір їхав після травми, із застудою та підвищеною температурою. Крім того, цьогорічне змагання, за його словами, стало для нього найбільш незвичним за весь час спортивної практики.